EESTI NAISE KONTSERT Mari Jürjens "Sinu sülle"

  • 04.02.2022 16:34
  • Kolmes erinevas kohas
  • 19-29€ Tellijale: 19€
Mari Jürjens, Sinu sülle
Veebruarikuistel ajakirja Eesti Naine kontserditel "Sinu sülle" kõlavad Mari vanemad ja uuemad laulud Rasmus Puuri ja Pärt Uusbergi seadetes. Uus aasta on peagi käes. Ja kõik on alles ees. Eesti Naine tellijale soodushind, piletid müügil SIIN.

Mari Jürjens ja VHK keelpilliorkester Rasmus Puuri juhatamisel annavad veebruari algul üheskoos kolm kontserti Tallinnas, Tartus ja Paides.

2021. aasta sügisel oma neljanda kauamängiva “Omaenese ilus ja veas” ilmutanud Mari sai aasta alguses Eesti Muusikaauhindadel pärjatud Aasta Autorilaul / Rahvalik album kategoorias ning teiste hulgas tegi plaadil kaasa ka VHK keelpilliorkester.

Eesti Naine tellijale soodushind, piletid müügil piletitasku.ee lehel.

Loe ka kaks aastat tagasi ilmunud Eesti Naise kaanelugu Mari Jürjensiga:

„Ma ei kipu väga reisima, olen eluaeg olnud kodukana, aga see, et mind kutsuti ja Jaapanis oodati, oli lihtsalt nii tore!” rõõmustab Mari. „Eestlased ja jaapanlased on väga sarnased. Näiteks ühine alandlikkus: kuidas me ei kipu endast rääkima, aga kui lõpuks räägime, siis väga ausalt. Või suur tänulikkus ja tundlikkus. Mind alguses üllatas, et jaapanlased kuulavad kontserti silmad kinni, ja kui lugu lõpeb, on esialgu vaikus ja alles siis tuleb aplaus.”

Intervjuud 2020 märtsinumbrist saad lugeda siin:

EESTI NAISE KAANELUGU | Mari Jürjens: ma ei uskunud, et keegi tahab minusugust karvase peaga poisstüdrukut. Aga kui Mikku nägin, tundsin ta kohe ära

Piletid

Täispilet

24

Osta pilet

Õpilane

19

Osta pilet

Pensionär

19

Osta pilet

Eesti Naise tellija

19

Kolmes erinevas kohas