Black Food Festival Tallinn 2021

  • 06.11.2021 10:00
  • Põhjala tehas
  • 7-9€ Tellijale: 5-7€
OmaMaitse mustad ja tervislikud toormaiused (foto: Gregor Jürna)
2020 aasta pidi elustiiliüritus Black Food Festival pandeemialainetest johtuvalt kahjuks vahele jätma. Ka kevadele planeeritud värskes õhus toimuma pidanud eriüritus jääb siiski ära ja koge korraldusmeeskond keskendub 2021 aasta sügisele. Elustiilifestival Black Food Festivali uus kuupäev on 6. november.

“2019 aastal esmakordselt Tallinnas toimunud Black Food Festival nautis suurt publikumenu ning pakkus külastajatele palju uudseid ning erilisi elamusi,” sõnas Mihkel Lubi, üks ürituse korraldajatest. “Soovime sama joont jätkata ka edaspidi ning pakkuda vaid suurepäraseid kogemusi. Hetkel aga tunneme, et peame korraldajatena olema vastutustundlikud ning aitama omalt poolt kaasa viiruse leviku tõkestamisele.” Korraldaja lisas, et maskides koosviibimised ja kontserti kuulamine on mõistlik suund, aga toidufestivali on maskistatult siiski keeruline külastada.

Black Food Festival Tallinn meeskond on võtnud vastu raske, kuid vajaliku otsuse ning ka kevadesse planeeritud eriüritus jääb ära ning põhiürituse uueks toimumisajaks on 6. november 2021. aastal. “Usume, et siis saame veelgi võimsama festivalielamuse pakkuda,” kinnitas Lubi.

Head toitu saab vahepeal kindlasti nautida. Praegusel ajal näevad väga paljud toidukohad vaeva, et olla nähtavad, kullerite jaoks mugavalt komplekteeritud ja maitsetega eristuda. Kui mõni toidufänn teeb huvitava ning maitseküllase avastuse, siis andke sellest palun festivali korraldajatele ka märku: elamus@delfi.ee aadressil.

Elustiilifestival Black Food Festivali eesmärgiks on pakkuda inimestele üllatavaid elamusi, põnevaid maitseid ning kogemusi, mis jäävad meelde. Positiivselt ja ägedalt. Mustalt ja mõnusalt. Turvaliselt ja toredalt. Vaata lisainfot www.blackfoodfest.ee

Piletid

BLACK BIRD

9

Pileti hind eelmüügist kuni sündmuse toimumise päevani.

Osta pilet

DIGITELLIJA BLACK BIRD

7

Pileti hind eelmüügist kuni sündmuse toimumise päevani.

Põhjala tehas

Marati 5a

Vaata kaardilt