Eesti Ekspressi konverents 2020

  • 08.04.2020 09:00
  • Nobeli saal, Valukoda
  • 310.8- 418.8€ Tellijale: 274.80€
Eesti Ekspressi konverents Alexela kontserdimajas Foto: Rauno Volmar
Eesti Ekspressi ja Mandatum Life'i ärikonverents toob ka sel kevadel kokku tippjuhid, investorid ja ettevõtjad arutlema teemal „Kuidas tõsta ettevõtte väärtust“. Konverents toimub 8. aprillil Nobeli saalis Noblessneris.

Maailma hinnatuimad ettevõtted ja brändid on üldjuhul reastatud majandusaastaaruande ja finantsnumbrite järgi. Üha enam mõjutavad ettevõtte väärtust aga ka muud ettevõtte tegevused. 2019. aastal teatasid U.S. Business Roundtable’i ettevõtted, et nende esmane huvi ei ole enam osanike kasumi suurendamine, vaid pigem töötajatesse investeerimine, eetiliselt äri ajamine ja ühiskonnas oma jalajälje ja mõju hindamine.

Sellest inspireerituna oleme koostanud programmi, mis toob kokku nii kohaliku kui maailma parima praktika, kaasaegseimad mõttemudelid ja ärisuunad ettevõtte väärtuste mõõtmisel ja tõstmisel. Räägime näiteks vastutustundlikust investeerimisest ja selle trendi kasvust ettevõtluses ja paljust muust.

Esimest korda toimus Eesti Ekspressi konverents 2019. aastal, kandes pealkirja “Julgus teha teisiti”. Esinejate seas olid nimekad arvamusliidrid: Nassim Nicholas Taleb, Nir Eyal ja teised. Osalejate tagasisidest mõistsime, et selline konverents on Eesti ärimaastikul puudu.

Konverentsi raames antakse esmakordselt Eestis välja ka "TOP 101 Eesti kallimat ettevõtet" auhinnad.

Esinejad ja programm: ekspress.ee/konverents2020

Piletid

Super Early Bird

310.80

Müügil kuni 8.02 (k.a.)

Osta pilet

Early Bird

346.80

Müügil kuni 25. märtsini (k.a.)

Osta pilet

Tavapilet

418.80

Müügil kuni ürituse lõpuni

Osta pilet

Digitellija pilet

274.80

Kehtib kuni ürituse lõpuni

Nobeli saal, Valukoda

Peetri 10, Tallinn

Vaata kaardilt