Eesti Päevalehe koroonakonverents

  • 10.09.2020 10:00
  • Tallinn
Eesti Päevalehe konverents
Eesti Päevaleht korraldab 10. septembril suure koroona-kriisile pühendatud konverentsi, kus oma õppetunde, emotsioone, valearvestusi ja edulugusid räägivad inimesed, kes on viimased 2 kuud tegelenud katkematult kriisi ning selle mõjuga. Osalussoovi saab registreerida SIIN.

„Kuigi koroona-kriis ei ole läbi, on ühiskond sellega pidanud leppima. Oleme viimased kaks kuud elanud uues ja karmis reaalsuses. Oleme kõik pingutanud, et nii meditsiiniline kui majanduslik kriis võimalikult kiiresti läbi saaks. Viimaste kuude kogemused on meid karastanud ja õpetanud. Vaatamata, nn uued kogemused sadasid kaela ehmatava šokina,“ lausus Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja Urmo Soonvald.

„Meie ümber on kümneid tippjuhte ja spetsialiste, kes pidid päevapealt võtma vastu otsuseid, mis mõjutasid ja mõjutavad meie igapäevaelu. Meie konverentsil on võimalik kuulata, kuidas jõudis koroona-kriis valitsuse töölauale ja kuidas algas tegutsemine; kuidas reageeriti Saaremaal ja kuidas said hakkama meie tublid arstid ja ettevõtjad. Kõikide lood on erinevad, aga üldistused ja õppetunnid võiks olla kasulikud meile kõigile. Täna, mil kriis ei ole veel läbi, on õige aeg kaardistada õppimiskohad ja arutada muudatuste üle, mis meid paratamatult ees ooatavad.“

Esinema on lubanud tulla peaminister Jüri Ratas, Saaremaa vallavanem Madis Kallas, Saarema haigla ravijuht Edward Laane, terviseameti eriolukorra meditsiinijuht Arkadi Popov, Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene, Eften Capitali juht Viljar Arakas, Omniva pakiäri juht Andre Veskimeister, Estraveli juht Anne Samlik. Nimekiri ei ole lõplik.

Konverents toimub 10. septembril algusega kl 11. Koht on esialgu lahtine, kuid selgub kohe, kui valitsus on kirjeldanud, millisel moel võib septembris korraldada pileti ja suure külastajahulgaga üritusi.

Seni saavad huvilised end konverentsile registreerida ja kirjutada, keda nemad tahaks koroonakonverentsil kuulata: epl.ee/konverents.

Piletid

Konverentsi pääse

106.80

Osta pilet

Digitellija konverentsi pääse

85.44

Osta pilet

Tallinn