Baltic e-Commerce Forum 2023

  • 14.03.2023 09:00
  • Kultuurikatel
  • 214.80-274.80€
Baltic e-Commerce Forum 2023 Delfi Meedia

14.märtsil Kultuurikatlas toimub järjekordselt üks aasta põnevamaid e-kaubanduse konverentse. Laval on esinemas oma ala tipptegijad nii Eestist kui välismaalt, kes jagavad põnevaid mõtteid ja kogemusi.

2023 aasta tuleb teistmoodi. Konkurents, hinnatõus, e-kaubanduse aeglustuv kasv võrreldes pandeemia algusega ning tarbijate muutunud ootused. Kuidas edaspidi kasvada ja tarbijat kõnetada? Selleks peab su e-pood olema parim, ligipääsetav, pead turundamisele veel rohkem rõhku panema ning kuulama rahvusvahelisi soovitusi ja trende. Toome uuemad tehnoloogiad ja trendid otse Tallinnasse ja seda kõike e-kaubanduse vaates.

Inspiratsioon ja rahvusvahelised kogemused

Tule korraks enda laua tagant ja rutiinist välja. Tule kuula trende, vigu, edulugusid, teistmoodi lähenemist ja killukest tulevikust! Saa inspiratiooni ning külasta esmakordselt loodavat suurt expo ala, kus saad reaalselt uusi tööriistu ja lahendusi katsuda ja uurida ning vajalikke kontakte luua.

Võrgustik ja kontaktid

300 e-kaubanduse vallas tegutsevat ettevõtet e-poodidest kuni arenduse, logistika, makselahenduste ja turunduseni. Üks oluline väärtus on kindlasti valdkonna tegijate kokkusaamine ning ideede vahetamine. Lähed ära uute mõtete ja loodud kontaktidega, seda lubame.

Programm ja piletid leitavad siit: www.delfi.ee/ecom2023

Piletid

E-Kaubanduse Liidu liige ja SEB klient

214.80

Pilet E-Kaubanduse Liidu liikmele ja SEB kliendile

Osta pilet

Pilet

274.80

Pilet konverentsilt

Osta pilet

Online-ülekanne

214.80

Pilet otseülekandele

Osta pilet

Kultuurikatel

Tallinn, Põhja puiestee 27a

Vaata kaardilt