Lotte ja vana õunapuu saladus

  • 14.05.2022 12:00
  • Saku Suurhall
  • 37.50-87.50€ Tellijale: 33.75-78.75€
Lotte ja vana õunapuu saladus
Lasteetenduse „Lotte ja vana õunapuu saladus“ peakorraldaja Ekspress Meedia ja kogu produktsioonitiim otsustasid üksmeelselt lükata 19. ja 20. novembriks planeeritud showd 14. ja 15. maile 2022 Saku suurhallis.

Meie ümber on keeruline aeg ja mitte keegi ei oska lubada, et viiruse mõju ühiskonnas peaks hüppeliselt langema. Elame ebakindlas ja covidi poolt puretud maailmas ning me kõik peame astuma samme, et pisendada koroonaviiruse võimalikku levikut. Sestap otsustasime lükata Lotte-etendused maisse, sest novembri teises pooles nii suure ürituse korraldamine oleks vastutustundetu.

Arstid ja teadlased soovitavad olla erakordselt ettevaatlikud ning vältida veel mõnda aega kõiki liigseid ning väga suure inimeste hulgaga kogunemisi. Lottet saab aga teha ja vaadata vaid kerge südame ja rõõmsa meelega – Lotte kohale ei saa luua stressirikast ja teadmatusest pakatavat õhustikku. Me ei saa võtta vastutust tuhandete inimeste tervise eest, kes on juba ostnud pileti Saku suurhalli. Tahame, et kõik püsiks terved. See on Lotte korraldajate ja kõikide asjaosaliste üksmeelne otsus.

Samas on korraldajad erakordselt tänulikud neile, kes on juba pileti ostnud või kes seda plaanisid teha. Ärge muretsege – te kohtute Lotte ja ta sõpradega juba mais.

2022. aasta mais kehtivad kõik tänavu novembriks ostetud piletid, toimumiskoht on jätkuvalt Saku Suurhall. Etendused toimuvad 14. ja 15. mail 2022. Teavitame piletiostnuid e-kirja teel uuest asjast, kus sama pilet kehtib ja vahetust teostada ei ole vaja.

Lisaks anname igast uudisest teada Pere ja kodu ning Delfi veebikeskkondade kaudu.
Kõik, kel on küsimusi seoses muutunud toimumisajaga, palun helistage või kirjutage 6698 000 (Piletitasku), info@piletitasku.ee või võtke ühendust korraldajate esindaja Heili Tederiga - elamus@delfi.ee või heili.teder@ekspressmeedia.ee

Ekspress Meedia tänab kõiki toetajaid, esinejaid, taustajõudusid ja kaasamõtlejaid. Teeme oma ühise unistuse teoks maikuus, mil me ei pea iga päev nii murelikult mõtlema viirusele, Eesti meditsiinisüsteemi ja haiglate hetkeseisule.

Piletid

Tavapilet

37.50

Vali istekoht piletiostmisel

Osta pilet

Tavapilet

43.50

Vali istekoht piletiostmisel

Osta pilet

Tavapilet

53.50

Vali istekoht piletiostmisel

Osta pilet

Digitellija pilet

33.75

-10% sooduskoodiga KOGUPAKETTLOTTE

Saku Suurhall

Paldiski maantee 104b, Tallinn

Vaata kaardilt