Lotte ja vana õunapuu saladus

  • 19.11.2021 15:38
  • Saku Suurhall
  • 37.50-87.50€ Tellijale: 33.75-78.75€
Lotte ja vana õunapuu saladus
19. ja 20. novembril jõuab Saku Suurhallis esmakordselt lasteni uus etendus "Lotte ja vana õunapuu saladus"! Piletid on nüüd müügil!

Pere ja Kodu tellijatel, kes on kõik ka sellekohase e-kirja saanud, on võimalik osta piletid etendustele soodsamalt ja eelisõigusega SIIT. Samalt lingilt on võimalik soetada piletid igal soovijal ka!

Etenduse korraldajate sõnul saab Saku Suurhallis näha maailmatasemel showde mastaabis lava ja produktsiooni, kus kangelaseks armastatud koeratüdruk Lotte ja teda ümbritsevad sõbrad ning ägedad seiklused.

Lotte on ideaalne kangelane, kes meeldib nii lastele kui vanematele – lahke, südamlik ja alati tõeliselt siiras kamba hing! Uues Lotte-etenduses unustavad lapsed ja nende vanemad korraks kõik muu ja saavad võimaluse sukelduda muinasjutuliselt sooja maailma.

Lotte loojad Janno Põldma ja Heiki Ernits loovad "Lotte ja vana õunapuu saladus" tarvis täiesti uue loo ja enneolematu 400-ruutmeetrise lava.

Muusikaga rikastavad etendust Priit Pajusaar ja Leelo Tungal.

„Lotte ja vana õunapuu saladuse“ lavastab Ain Mäeots, kunstnikeks on Heiki Ernits ja Iir Hermeliin. Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuvas etenduses on laval lisaks juba Lotte maailmast tuttavatele tegelastele orkester, laulukoorid, klounid, mustkunstnik ning palju teisi uusi üllatajaid. Ja vana õunapuu, mis peidab endas suurt ja ootamatut saladust.

Osades: Gerli Padar, Mait Malmsten, Vallo Kirs, Sepo Seeman, Jan Uuspõld, Elina Nechayeva, Priit Strandberg, Piip ja Tuut, perekond Vaherite õhuakrobaadid jt.

Piletid on müügil Piletitaskus.

Julgelt võib piletid osta ja plaane teha, sest kui etendused lükatakse edasi ja teie perele uued kuupäevad ei sobi, saate raha tagasi. Etendused kindlasti ära ei jää, sest lastele on juba uut Lotte seiklust lubatud ja lapsi, nagu muidugi ka täiskasvanuid, alt vedada ei tohi.Ajakirja Pere ja Kodu saad endale soovi korral tellida SIIT. Ka uued tellijad saavad endale sooduskoodid küsida pärast tellimuse tegemist Ekspress Meedia klienditeenindusest!

Piletid

Tavapilet

37.50

Vali istekoht piletiostmisel

Osta pilet

Tavapilet

43.50

Vali istekoht piletiostmisel

Osta pilet

Tavapilet

53.50

Vali istekoht piletiostmisel

Osta pilet

Digitellija pilet

33.75

-10% sooduskoodiga KOGUPAKETTLOTTE

Saku Suurhall

Paldiski maantee 104b, Tallinn

Vaata kaardilt