Pere ja Kodu vanemluse konverents

  • 27.08.2022 10:00
  • Viimsi Artium
  • 39-49€ Tellijale: 30€
Vanemluse konverents
Pere ja Kodu ajakiri pakub sulle inspiratsiooni ja äratundmisrõõmu, et pereelu muutuks teadlikumaks ja nauditavamaks. Kaasates lapsevanemaid, pereterapeute, psühholooge, lastearste ja nõustajaid on meie missioon näidata igale emale ja isale, et nad pole oma muredes üksi – iga tunnet, iga läbielatud valu ja rõõmu on teisedki vanemad tundnud. Pere ja Kodu soov on ennetada lapsevanemate ja laste vaimse tervise probleeme, et meie kõigi lapsed saaksid kasvada vaenuvabas ühiskonnas.

27. augustil toome ajakirja sisu lavale, kui toimub esmakordselt Pere ja Kodu vanemluse konverents. Sul on võimalus näha, kuulda ja saada osa meie teemadest reaalajas – saad kuulata ja rääkida kaasa. Pere ja Kodu vanemluse konverentsil võtavad sõna lapsevanemad ja armastatud spetsialistid, et jagada oma teadmisi ja kogemuslugusid, inspireerivad sind nii beebi, väikelapse kui ka koolijütsi kasvatamisel.

Konverents toimub värskelt avatud Viimsi Artiumis. Tegevus on jagatud paralleelselt kahele lavale, pakkudes teemasid vastavalt laste vanusele. Konverentsipäeva juhivad Saara ja Märt Pius.

Kohtumiseni konverentsil, piletid on juba müügil Piletitaskus!

Piletid

Tavapilet

39

Kuni 31. juulini

Osta pilet

Tavapilet

49

Alates 1. augustist

Osta pilet

Pere ja Kodu tellija

30

Sooduskood on saadetud tellijaeelise kirjaga

Osta pilet

Viimsi Artium

Randvere tee 20

Vaata kaardilt