VEBINAR | Hinnatud jooksutreener jagab soovitusi: kuidas saavutada parem jooksuvorm?

  • 12.03.2020 19:00
Margus Pirksaar erakogu
Teatavasti on kõige raskem teekond diivanilt koduukseni jõudmine. Edasi on vaid puhas liikumise rõõm. Seega saamaks üle justnimelt sellest kõige raskemast punktist ning tundmaks jooskmisest puhast naudingut, on jooksutipp Margus Pirksaar valmis jagama oma nippe.

Jooksukorüfee Margus Pirksaar on mitmekordne Eesti meister distantsidel alates 1500 meetrist kuni maratonini. Ta on oma kogemuse ja juurde õpituga saanud üheks tunnustatuimaks jooksutreeneriks Eestis.

Margus teab rääkida, kuidas jooksmisega alustada, kuidas motiveeritult jätkata ja kuidas jooksudistants lõpetada niimoodi, et oleks veel soovi ka edaspidi joosta. Ja ta on valmis seda teadmist meie kõigiga jagama.

Vebinari käigus toomegi parimad jooksunipid Sulle koju kätte, et saaksid neid juba ruttu kodudiivanilt õue rakendama joosta – jooksuhooaeg on ju kohe algamas.

Vebinarile eelnevalt ning vebinari ajal saate esitada küsimusi meiliaadressil vebinar@delfi.ee.

Kuidas vebinaril osaleda?

• Vebinari hind on 14,99€, mille eest saab tasuda vebinari ülekande aknas, vajutades kuvatavale hinnale.
• Osalemistasu maksmiseks sisesta mobiiltelefoni number. Seejärel saad telefonile kinnituskoodi, millega makse sooritada. Summa lisatakse mobiiliarvele.
• Vebinari eest saab tasuda ka muul moel. Vajutades vebinari aknas nuppu "Vaata", kuvab ekraani all servas valiku "Muud maksevõimalused". Seal saab keskkonda logida oma e-posti või sotsiaalmeedia kontoga. Seejärel saab maksta krediitkaardi või pangalingiga.
• Pärast makse sooritamist saad vaadata vebinari selle toimumise ajal või/ja kuu aja jooksul.
• Vebinari eest tasumine on seotud mobiilinumbriga. Kui oled veebikoolitusel osalemise eest tasunud varem ja/või mõnes teises arvutis, küsitakse kasutaja tuvastamiseks veebikoolitust vaatama asudes uuesti koodi.

Vebinar on järelevaadatav www.lood.ee veebilehel.

Anna meile tagasisidet vebinari kohta siit.

Digitellija soodustuse saamiseks hakka Kogupaketi tellijaks ning osta pilet SIIT.

Piletid

Vebinari pilet

14.99

Osta pilet

Vebinari pilet

11.99

Digitellijale